OFERTA DLA GRUP

Przedstawiona poniżej oferta Dino Parku w Malborku obejmuje rok 2019.

Informacje ogólne

 • Terminy wycieczek dla grup zorganizowanych należy rezerwować z wyprzedzeniem, szczególnie w miesiącach maj, czerwiec.
 • Czas pobytu na terenie obiektu ograniczony jest jedynie godzinami otwarcia parku.
 • Park Dinozaurów Dino Park w Malborku zwiedza się indywidualnie.
 • Wszystkie modele wyposażone są w tablice informacyjne w czterech językach: polskim, angielskim, niemieckim, rosyjskim.

Ogólne warunki

 • Grupy zorganizowane (powyżej 20 osób)
 • Bilet Grupowy kosztuje 29 zł / osobę.
 • Na każde dziesięcioro dzieci jeden opiekun może wejść bezpłatnie.
 • Bilet grupowy nie obowiązuje w weekendy i święta.

W cenie biletu.

 • bezpłatny parking
 • zwiedzanie ścieżki edukacyjnej, na której znajdują się ruchome dinozaury i smoki
 • mini-zoo (miedzy innymi: kangury, alpaki, daniele, kózki, kuce, strusie, muflony i inne)
 • wioska neandertalska
 • park linowy Malborkstones
 • animatroniczne pokazy tresury dinozaurów
 • muzeum skamieniałości
 • duży plac zabaw dla dzieci
 • piaskownica, w której można wykopać szkielet dinozaura
 • trampolina
 • mega klocki i tablica do rysowania
 • domek z piernika
 • chatka na kurzej łapce
 • 3metrowy ludzik z klocków
 • wioska jaskiniowców
 • drewniany mini plac zabaw
 • laserowy tor przeszkód
 • kino 5D EXTREME
 • dmuchańce

Park Linowy Malborkstones w cenie biletu !!!

 

Obrazy 3D

Pozwólcie przenieść się w inny wymiar i zobaczyć świat dinozaurów sprzed milionów lat w całkiem nowej perspektywie stereo 3D. Oglądając naszą wystawę można ulec iluzji, że dinozaury wychodzą z ram obrazów! Wystawa dostępna od 1 czerwca 2018 roku. Koszt okularów: 4zł/osoba.

 

sciezka-edukacyjna.jpg

Na swojej drodze spotkacie ponad czterdzieści ruchomych dinozaurów, które w otoczeniu pięknej zieleni lasu przeprowadzą Was przez poszczególne okresy w dziejach ziemi. Na ścieżce dydaktycznej o długości 1350 metrów zobaczycie jak wyglądały setki milionów lat temu. Jest to wspaniały zbiór informacji wraz z realistycznie wyglądającymi dinozaurami. Eksponaty wydają dźwięki, ruszają głową, ogonem, powiekami, a nawet brzuchem – imitując oddychanie! Do przechodniów puszczają oczko…

 

muzeum

Ciekawa i fascynująca przygoda z możliwością obejrzenia eksponatów z przed setek milionów lat. W muzeum prezentujemy zgromadzoną kolekcję skamieniałości stanowiących szczątki zwierząt i roślin oraz ślady ich działalności zachowane w skałach.
Prezentowane skamieniałości, którymi są zarówno wielkie jak i drobne organizmy widoczne jedynie w mikroskopowym powiększeniu oraz liczne rekonstrukcje prehistorycznych zwierząt umożliwiają zwiedzającym poznanie poszczególnych etapów ewolucji życia na Ziemi. Całość ozdabia piękny model szkieletu dinozaura zlokalizowany w centralnym punkcie muzeum skamieniałości.

 

mini zoo

Kolejna niesamowita atrakcja, którą można zwiedzać już od 2012 roku. Muflony, Alpaki, Daniele, Kangury, Kózki Karłowate, Małpy, Papugi Ary to tylko niektórzy mieszkańcy malborskiego parku. Warto zobaczyć zwierzęta na żywo, podziwiając ich piękno wśród doskonale wkomponowanej scenerii parku.

 

plac zabaw

Kolorowa konstrukcja wyposażona w pajęcze przejścia oraz zjeżdżalnie jest przygotowana z myślą o naszych najmłodszych klientach. Małe księżniczki mogą pobawić się w domku dla księżniczek, odważni chłopcy pobujać na dinozaurach. Ogrodzony teren placu zabaw stanowi idealne miejsce, aby dać upust dziecięcej energii. Mali „archeolodzy” mają możliwość odszukania ukrytego w piasku szkieletu dinozaura, a nawet znalezienia jakiegoś skarbu…
Opiekunowie mogą zrelaksować się pijąc kawkę lub herbatkę oferowaną przez Dinopark.
Plac zabaw dostępny jest jedynie dla turystów zwiedzających Dinopark w Malborku.

 

park-linowy.jpg

Park Linowy Malborkstones znajduje się 50 metrów od bramy wejściowej Dinoparku. Zapraszamy Państwa do wspaniałej zabawy w naszym parku linowym Malborkstones. Pierwszy na Pomorzu supernowoczesny system asekuracji zainstalowany w parku gwarantuje bezpieczną i spokojną zabawę dla dzieci i dorosłych. Pod okiem instruktorów każdy może spędzić miłe chwile w wolnym czasie. Aktywny wypoczynek oraz wspaniała przygoda – to wszystko czeka na Państwa w Parku Linowym Malborkstones.

animatronika-grupy.jpg

W naszym parku możemy poszczycić się wykorzystaniem najnowszej, zaawansowanej technologii w dziedzinie animatroniki posiadamy animatroniczne postacie dinozaurów dokładnie takie, jakie używane były w Hollywood m.in. przy kręceniu filmu Jurassic Park . Tworzymy efekty specjalne , realistyczne w oparciu o ich najdrobniejsze detale takie jak budowa ciała czy ruchy mięśni poniekąd dając życie w nieożywione przedmioty. Pokaz tresury dinozaurów to przedstawienie w którym efekty są tak fantastyczne, a przy tym tak realne, że jest to doświadczenie którego zwyczajnie nie da się zapomnieć. Symulacja tresury dinozaurów to autentyczna podróż w czasie.

 

chatka-na-kurzej-lapce.jpg

Na wysokości 5 metrów, na cienkiej kurzej łapce domek swój ma Baba Jaga siedząca u progu. Nie podchodź zbyt blisko, ona nie lubi nieproszonych gości ;)

 

domek-z-piernika.jpg

Dawno, dawno temu żył sobie Jaś i Małgosia… czyli domek ze znanej wszystkim bajki o łącznej powierzchni 9m2. Zapraszamy do środka, poczuj się jak w prawdziwej bajce!
W naszym Dinoparku
stoi chatka mała.
Belki ma z pierników,
gwoździe ma z migdała.
Landrynkowe okna,
komin z marcepana.

Obie konstrukcje wyposażone są w interaktywnego lektora, który opowie Wam magiczną historię.

 

ludzik-z-klockow.jpg

Któż z nas nie bawił się w dzieciństwie klockami? Kultowy ludzik stanął właśnie w naszym parku. Ma 3,5m wzrostu i bardzo lubi zdjęcia.

 

wioska-jaskiniowcow.jpg

Popularne dwie rodziny Flinstonów i Rubble’ów! Postacie mają rzeczywiste rozmiary. Zobacz jak mieszkali Fred, Willma, Barney i Betty w czasach epoki kamienia łupanego i zrób sobie zdjęcie z Psozaurem Dino!

 

kino-5d.jpg

Przygotujcie się na naprawdę silne emocje, jest to nie lada gratka dla miłośników ostrych wrażeń. Supernowoczesne efekty audio – video, połączone z nowoczesną salą kinową do efektów specjalnych zrobi na każdym ogromne wrażenie… Kino 5D to miejsce, w którym widz odbiera film wszystkimi zmysłami. Obraz 3D i digital surround to w dzisiejszych czasach za mało. Nadszedł czas na nowe doznania! Kino 5D Extreme to przykład najnowocześniejszej formy rozrywki, którą śmiało możemy nazwać rozrywką przyszłości. To właśnie tu widz znajdzie się w samym sercu wydarzeń i stanie się aktywnym uczestnikiem seansu filmowego. Tylko w kinie 5D widz może wcielić się w rolę bohatera filmu i na własnej skórze poczuć czym jest przeprawa kolejką górską, wziąć udział w wyścigu samochodowym, dotknąć zimnych fal oceanu, poczuć zapach prehistorycznych gadów czy przeżyć prawdziwą zamieć śnieżną w letni wieczór. Oprócz walorów rozrywkowych Kino5D Extreme spełnia również funkcje edukacyjne.

 

laserowy-tor.jpg

Chcesz się poczuć jak tajny agent wykonujący najniebezpieczniejsze zadania zlecone przez tajne służby? Gwarantowana doskonała zabawa w pomieszczeniu pełnym wiązek laserowych, których należy unikać. Dzięki różnym stopniom trudności, zarówno dorośli jak i dzieci mogą się sprawdzić w roli agenta niczym Mission Impossible! Najnowsza atrakcja powstała w 2013 roku! Weź udział w zabawie i pokaż swoje umiejętności.Laserowy tor przeszkód jest jedyną taką atrakcją w Polsce!

 

Atrakcje dodatkowo płatne

kraina-zabaw.jpg

Zlokalizowana wokół oczka wodnego, pięknie wkomponowana w naturalne otoczenie. Została stworzona z myślą o zapewnieniu wielu pozytywnych emocji dla dzieci. Ruchome dinozaury, które można ujeżdżać, bombery jeżdżące jak szalone oraz pływające pontony to tylko niektóre propozycje dla najmłodszych i dorosłych. Warto zawitać do krainy zabaw.

 

sklep-z-upominkami.jpg

Obowiązkowy punkt dla tych którzy kolekcjonują pamiątki ze swoich podróży. Koszulka, kubek, maskotka dinozaura czy inna pamiątka będzie miłym wspomnieniem z pobytu w naszym parku. Umieszczony jest na głównym dziedzińcu, w budynku muzeum skamieniałości.

 

gastronomia.jpg

Po wielu emocjach związanych ze spotkaniem oko w oko z dinozaurami i szaleństwami na placu zabaw polecamy naładować energię w DinoBarze i T-Rex Barze. Dla grup zorganizowanych proponujemy DinoZestawy.

 

TOP